Четвер, 22.08.2019, 13:28

Здовбицька сільська рада вул.Шосова, 105

Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Про встановлення місцевих податків та зборів

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проектів регуляторного акта

 

Проекти рішеннь "Про затвердження ставок єдиного податку на 2018 рік"

" Про встановлення на території Здовбицької сільської ради плати за землю в частині земельного податку на 2018 рік"

"Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості на 2018 рік"

Розробник –Здовбицька сільська рада.

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV (далі-Закон) та з метою одержання зауважень і пропозицій, Здовбицька сільська рада підготувала проект рішення. «Про затвердження ставок єдиного податку на 2018 рік», " Про встановлення на території Здовбицької сільської ради плати за землю в частині земельного податку на 2018 рік", "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості на 2018 рік"

Регуляторний акт дасть змогу забезпечити реалізацію державної політики у сфері встановлення місцевих податків і зборів.

З метою отримання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде розміщено на сайті Здовбицької сільської ради http://zdovb.ucoz.ua/ у розділі “Проекти регуляторних актів”.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та відповідного регуляторного впливу приймаються протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення шляхом письмових та усних звернень до Здовбицької сільської ради. Поштова адреса розробника проекту регуляторного акта: вул. Шосова,105, с.Здовбиця, Здолбунівського району Рівненської області, Здовбицька сільська рада, тел. (033652) 42-094 , e-mail: zdovb@ukr.net.

Секретар ради В.О.Мосейчук